Prezentowane przeze mnie treści mogą być pomocne dla Ciebie w zarabianiu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, biznes tradycyjny, online, czy inwestycja nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam. Prezentowane na stronie biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam oraz mają historyczne wyniki, potwierdzone wypłaty przez użytkowników i dostarczają faktyczny, rzetelny produkt. Pokazuję Ci co i jak robię – możesz podążać moimi śladami. 

Parę słów o gwarancji zarobków

Sporo osób, które do mnie pisze oczekuje gwarancji, że dana inwestycja przyniesie im pewny i z góry określony zysk oraz że na pewno nie stracą ulokowanego kapitału.

Jeśli Ty również szukasz gwarancji w biznesie i w życiu to polecam obejrzeć (najlepiej kilka razy) poniższe video Kołcza Majka!


SŁOWA WYMAGANE PRZEZ PRZEPISY PRAWA POLSKIEGO

Strona internetowa PSZCZOLOWSKI.com to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Nie jestem doradcą inwestycyjnym, nie posiadam licencji KNF. 

Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: PSZCZOLOWSKI.com, na moim Instagramie, Facebooku oraz YouTube mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny i pisane są w czasie przeszłym dokonanym oraz nie są prognozą lub jej próbą finansowej przyszłości. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych. Słowo inwestycja używane jest jak skrót myślowy od lokowania swojego kapitału.

Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, krytptowaluty, biznesy typu START-UP, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału.

Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji podejmuj samodzielnie. 

Wykorzystanie pieniędzy, których nie możesz stracić jest stanowczo odradzane.