KOD DO NAJLEPSZEJ REJESTRACJI
0166131109

pobierz aplikację na telefon


Zarabiaj na kryptowalutach średnio 6-12% miesięcznie

➔ Zacznij od dowolnej kwoty depozytu, zrób to dla siebie i swoich finansów. Za rok będziesz żałować, że tego nie zrobiłeś!

W skrócie CloudToken Wallet jest portfelem, który płaci za trzymanie w nim pieniędzy oraz wielką firmą z jeszcze większą wizją i planami. Oficjalny start zaczęła w Maju 2019 ogromnym eventem w Bangkoku. Głównym celem firmy jest stworzenie ogólnoświatowej, największej platformy płatniczej opartej na mobilnej aplikacji i kryptowalutach. Na pewno znasz takie aplikacje do szybkich i łatwych płatności jak Chiński WECHAT PAY wykorzystujący KODY QR lub europejski odpowiednik REVOLUT.

➔ kurs tokena CTO wzrósł w miesiąc o ponad 55% od 12.05.2019! To ogromny sukces firmy, a dla użytkowniów, którzy wejdą wcześnie dobre prognozy na spory zarobek niedługo! Stan na 05.07.2019 to $0,469

W celu budowania społeczności i globalizacji, firma oferuje nam portfele do najpopularniejszych kryptowalut oraz na zachętę bota arbitrażowego JARVIS AI, który wypracowuje dla nas średnio 10% zwrotu miesięcznie. Arbitraż jest to coś jak różnice kursowe w kantorach w centrum miasta i na jego obrzeżach (na tym też można ładnie zarobić jak się ma dużo gotówki).
Wszystko działa samodzielnie i bez obsługowo! W końcu od tego jest internet i kryptowaluty.

Prognozy analityków wskazują, że do końca 2019 cena tokena CTO skoczy od 5 do 10 razy ceny pierwotnej. Zyski w aplikacji dostajesz w tokenie CTO, który możesz natychmiast wymienić na dowolną kryptowalutę np. ETH i wypłacić jako PLN z bankomatu, lub przelać ją na konto bankowe czy wypłacić na Poczcie Polskiej.

➔ JARVIS AI podpięty jest między innymi pod jedną z największych giełd kryptowalut na świecie BINANCE.


➔ INSTRUKCJA KROK PO KROKU


Jak zacząć zarabiać?

  1. Przeczytaj instrukcję od A do Z
  2. Ściągnij aplikację na telefon i użyj najlepszego kodu 0166131109 do rejestracji
  3. Dołącz obowiązkowo do grupy wsparcia na FaceBooku
  4. Załóż konto – zapisz w 2 kopiach wszystkie hasła i PINy. Zachowaj je!
  5. Przelej najlepiej ETH ze swojego portfela lub giełdy BitBay na adres portfela w aplikacji CloudTokenWallet
  6. W aplikacji, zakładce PROJECTS wejdź w JARVIS AI i uruchom swoje środki do pracy w bocie arbitrażowym na kryptowalutach

*brak gwarancji zysków, przed dołączeniem przeczytaj reglamin.